Nové orientačné tabule

16.03.2017

Krok za krokom sa približujeme krajšej a modernejšej nemocnici 😊 Od 16. marca 2017 vám pri orientácii na našej poliklinike pomôžu nové tabule. Veríme, že vďaka zvieratkám priradeným jednotlivým ambulanciám a farebnému odlíšeniu poschodí sa budú vedieť jednoducho orientovať aj deti.

... viac

Prístrojové vybavenie pre očnú ambulanciu

15.03.2017

Oftalmoskop, retinoskop, elektrický stolík a servis pacientskeho spínača pre perimeter – toto všetko je darom OZ Klub priateľov detskej nemocnice v Banskej Bystrici pre očnú ambulanciu v našej nemocnici.

... viac

Redcord® system a vertikalizačné lôžka od PSS, a.s.

21.10.2016

Vďaka daru OZ Klub priateľov Detskej nemocnice v Banskej Bystrici disponuje Oddelenie fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie špeciálnym zariadením Redcord® system, ktoré sa využíva na nácvik vzpriamenia a zlepšenia držania tela u detí s ťažkými diagnózami a poruchami mobility, ktoré to inak bez pomoci nedokážu.

Na II. Detskú kliniku a Kliniku detskej chirurgie zasa pribudli vertikalizačné lôžka, ktoré budú využívané pri rehabilitácii imobilných pacientov počas hospitalizácie na klinikách.

Vynovené čakárne v poliklinike

11.10.2016

S veľkou radosťou vám predstavujeme zrekonštruované priestory čakární v poliklinike u nás v nemocnici.

... viac

Vysoko nebezpečná nákaza - ako postupovať?

30.09.2016

V stredu 28.09.2016 sa na pôde našej nemocnice uskutočnil špeciálny nácvik postupov pri vyšetrení pacienta s podozrením na vysoko nebezpečnú nákazu (VNN). Pod týmto pojmom rozumieme ochorenia ako Ebola, Mers, Zika či iné, vysoko infekčné ochorenia.

Corina Creţu a Peter Pellegrini v DFNsP BB

20.09.2016

Vo štvrtok 15. septembra 2016 sme v našej nemocnici privítali komisárku EK pre regionálnu politiku, pani Corina Creţu, a podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu, pána Petra Pellegriniho. Delegácia Európskej komisie navštívila našu nemocnicu za účelom overenia investície, ktorú Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica zrealizovala v rokoch 2009 - 2011 z prostriedkov európskych fondov, Operačného programu Zdravotníctvo.

Medzinárodný deň sestier

16.05.2016

Vedenie Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou Banská Bystrica pri príležitosti Medzinárodného dňa sestier ďakuje všetkým sestrám za ich náročnú a obetavú prácu v prospech pacienta.

Inkubátor od Ronald McDonald House Charities

18.03.2016

V stredu 16.03.2016 sa konalo slávnostné odovzdanie inkubátora s príslušenstvom od Ronald McDonald House Charities v celkovej hodnote 19.647 €. Tohto slávnostného aktu sa zúčastnili predstavitelia RMHC, vedenie nemocnice a pozvanie prijal aj primátor Banskej Bystrice Ján Nosko.

Stránka 3 z 6 << < 1 2 3 4 5 6 > >>

Mapa portálu | Verzia pre tlač | © 2008 - 2017 Detská fakultná nemocnica s poliklinikou | Powered by mojoPortal | HTML 5 | CSS | Klub