Ako sa k nám dostanete

48° 44' 33.5871428" N
19° 7' 7.1656036" E

Mestskou hromadnou dopravou
Zo železničnej stanice premáva trolejbus číslo 1, z Radvane trolejbus č. 3., od obchodného domu TESCO linka č. 9, zo Sásovej autobus č. 25. Nemocnica je na konečnej zastávke. Odchody spojov nájdete TU.

Pešo z centra mesta (asi 20min)
Z námestia smerom na dolný pravý roh, kde ústi ulica Horná Strieborná, po nej na Strieborné námestie, ďalej cez most k Mestskému parku, popri jeho pravej strane stále rovno do kopca, popod viadukt ku kruhovému objazdu pri LIDL, pokračovať smerom na Kordíky - Tajov pozdĺž trolejového vedenia priamo k detskej nemocnici.

Parkovanie pri nemocnici a vstup do budovy
Parkovať môžete na veľkom parkovisku pri zastávkach MHD. V prípade, že idete po dieťa, alebo veziete veci, je možné v odôvodnených prípadoch krátkodobo zastať priamo pred budovou na -1. poschodí. Do areálu nemocnice vojdete cez služobnú vrátnicu. Tu nahlásite dôvod vašej návštevy (vstupu). Vrátnik vám oznámi kde môžete parkovať. Zo všetkých parkovísk je po vchod do DFNsP menej ako 200 m.

V prípade, že do budovy vchádzate po 16:00 hod., použite elektrického vrátnika pri vchodovej bráne do budovy. Službukonajúcej sestre oznámite dôvod vašej návštevy a následne vám bude umožnené do budovy vojsť.

Prízemie, hlavný vchod                                                                          Prízemie, vedľajší vchod

-1. poschodie, vchod