Odberové miesto na antigénové testovanie

Aktualizácia 31.3.2021

Naše Mobilné odberové miesto (MOM) na antigénové testovanie počas veľkonočných sviatkov nie je v prevádzke.

Uvedené platí od 2.4. do 5.4.2021 vrátane.

Termíny, ktoré boli udelené na piatok 2.4 a pondelok 5.4. 2021 sú zrušené. Tieto termíny boli pridelené automaticky informačným systémom, ktorý prevádzkuje NCZI. Detská nemocnica nemá vplyv na ich generovanie. Všetci objednaní by mali od NCZI dostať SMS správu o zrušení termínu v uvedené 2 dni.

Ďakujeme za pochopenie.

Testovanie vykonávame pred budovou nemocnice, na 1.PP vedľa pracoviska triedenia pacientov

Prevádzková doba:

každý pracovný deň v čase od 11:00 - 15:00 hod. (posledný ster sa vykonáva o 14:30 hod.)

Od pondelka 11.01.2021 prešlo MOM na elektronický objednávací systém.

Každý, kto má záujem byť otestovaný sa musí objednať cez formulár na https://www.old.korona.gov.sk/covid-19-patient-form.php Bez objednania nie je možné nikoho otestovať!

Objednanie je možné len na nasledujúci deň / dni, t.j. nie je možné objednať sa na test v deň vyplnenia formuláru.

Vo formulári je potrebné vybrať druh testu - antigénový - a vyplniť osobné údaje. Informáciu o dátume a čase testovania ako aj výsledok testu dostane každý testovaný formou SMS na zadané telefónne číslo.

Mapa portálu | Verzia pre tlač | © 2008 - 2021 Detská fakultná nemocnica s poliklinikou | Powered by mojoPortal | HTML 5 | CSS | Klub