Odberové miesto na antigénové testovanie

Mobilné odberové miesto (MOM) na testovanie obyvateľstva antigénovými testami na ochorenie COVID-19

Zriadené 16.11.2020

Testovanie vykonávame pred budovou nemocnice, na 1.PP vedľa pracoviska triedenia pacientov

Prevádzková doba:

každý pracovný deň v čase od 11:00 - 15:00 hod. (posledný ster sa vykonáva o 14:30 hod.)

Od pondelka 11.01.2021 prešlo MOM na elektronický objednávací systém.

Každý, kto má záujem byť otestovaný sa musí objednať cez formulár na https://www.old.korona.gov.sk/covid-19-patient-form.php Bez objednania nie je možné nikoho otestovať!

Objednanie je možné len na nasledujúci deň / dni, t.j. nie je možné objednať sa na test v deň vyplnenia formuláru.

Vo formulári je potrebné vybrať druh testu - antigénový - a vyplniť osobné údaje. Informáciu o dátume a čase testovania ako aj výsledok testu dostane každý testovaný formou SMS na zadané telefónne číslo.

Mapa portálu | Verzia pre tlač | © 2008 - 2021 Detská fakultná nemocnica s poliklinikou | Powered by mojoPortal | HTML 5 | CSS | Klub