DETSKÁ FAKULTNÁ NEMOCNICA S POLIKLINIKOU BANSKÁ BYSTRICA

 

Vitajte v Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou Banská Bystrica

Naša nemocnica je špičkové zdravotnícke zariadenie s tímom profesionálnych zdravotníckych pracovníkov. Patrí medzi 4 vysokošpecializové zdravotnícke zariadenia na Slovensku. Našim cieľom je poskytovať kvalitnú zdravotnícku starostlivosť, postarať sa o našich malých pacientov najlepšie ako je možné a zároveň svojim prístupom zanechať pozitívne dojmy z nemocnice, prípadne vyšetrení, ktoré je potrebné urobiť.

Napriek tejto snahe môže byť nemocnica pre deti aj ich rodiny stresujúce miesto. Preto je dobré vedieť, čo môžete očakávať. Táto stránka je navrhnutá tak, aby vám pomohla zorientovať sa po príchode do nemocnice, aby vysvetlila niektoré bežné nemocničné rutiny a procesy a aby odpovedala na mnohé vaše otázky. Veríme, že tu nájdete informácie, ktoré hľadáte a ktoré vám pomôžu ľahšie sa zorientovať vo vašej situácii. Ak nenájdete odpovede, prosím kontaktujte nás.

 

Nahlasovanie korupcie:

korupcia (zavinac) dfnbb.sk

 

Sprístupnenie / zapožičanie zdravotnej dokumentácie

Pre sprístupnenie / zapožičanie zdravotnej dokumentácie prosím použite formulár Žiadosti o sprístupnenie zdravotnej dokumentácie

http://www.detskanemocnica.sk/pre-rodicov-a-pacientov