Ми потурбуємося про ваших дітей

Vytvorené: 09.03.2022, Aktualizované: 09.03.2022, Autor: Jana Petríková
Цим зверненням хочемо запевнити Вас, що Дитяча Лікарня відкрита для ваших дітей. Ми надаємо медичну допомогу дітям від 0 до дня їх 19-річчя. Ми готові надати вам невідкладну (екстренну та не екстренну) медичну допомогу. Серед нашого персоналу ми маємо декількох людей родом з України, які допоможуть в спілкуванні та професійній комунікації.
Якщо ваша дитина має проблеми зі здоров’ям, то, будь-ласка, прийдіть до лікарні. Допомогти на місці набагато легше, ніж домовитися телефоном, особливо за наявності мовного бар’єру. Невідкладну медичну допомогу надамо безкоштовно. Щодо не екстренної медичної допомоги або призначенні ліків, то кожну ситуацію будемо вирішувати індивідуально.

Ви можете на нас розраховувати- ми тут для Вас.

O vaše deti sa postaráme
Aj touto cestou by sme vás chceli uistiť, že Detská nemocnica je tu pre vaše deti. Zdravotnú starostlivosť poskytujeme deťom od 0 do 18 rokov (teda do dátumu 19. narodenín).  Sme pripravení poskytnúť vám akútnu aj štandardnú zdravotnú starostlivosť. Medzi našim personálom je aj niekoľko ľudí pôvodom z Ukrajiny, ktorí sú veľmi nápomocní pri komunikácii.
Ak má vaše dieťa zdravotný problém, príďte prosím do nemocnice. Je to jednoduchšie ako vysvetľovať po telefóne, aj vzhľadom na jazykovú bariéru. Akútnu zdravotnú starostlivosť poskytujeme bezplatne. Čo sa týka štandardnej starostlivosti, prípadne predpisovania liekov – každú situáciu individuálne riešime podľa dostupných aktuálnych opatrení.
Sme tu pre vás, môžete sa na nás spoľahnúť.