Nefungujúce telefónne linky

Vytvorené: 28.10.2020, Aktualizované: 20.12.2021, Autor: Jana Petríková

V posledných dňoch sa v nemocnici opakovane vyskytli problémy s telefónnymi linkami - na niektoré telefónne čísla sa nedá dovolať.

Uvedená situácia nás nesmierne mrzí, riešime ju veľmi intenzívne, každopádne ide o problém na strane dodávateľa a my nemáme dosah na rýchlosť zásahu ani efektivitu servisu. Žiaľ.

Prosíme vás o trpezlivosť a pochopenie. Ak je pri ambulancii tu na stránke uvedené mobilné číslo, kontaktujte ju prosím týmto spôsobom. Dôrazne vás však žiadame, aby ste rešpektovali usmernenia pri každej ambulancii týkajúce sa času, kedy je možné volať kvôli výsledkom, resp. kvôli objednaniu termínu. Buďte prosím tolerantní k pacientom, ktorých na ambulancii práve vyšetrujú. Pri počte 6-10 telefonátov za hodinu nie je lekár schopný vyšetrovať pacienta a venovať sa jeho diagnostike, ak mu neustále zvoní telefón.

Každá ambulancia má aj e-mailovú adresu, na ktorú môžete smerovať svoje všeobecné otázky, príp. požiadavky na vystavenie e-receptov. Ak tak urobíte, umožníte lekárovi a sestre nerušene vyšetriť pacienta.

Ak máte urgentný zdravotný problém, ktorý neznesie odklad, ambulanciu môžete samozrejme kontaktovať neobmedzene.