(iba počas ordinačných hodín
Urgentný príjem: 048 / 472 65 98

RTG v rekonštrukcii

Vytvorené: 14.02.2023, Aktualizované: 20.02.2023, Autor: Jana Petríková

Od stredy 15.02.2023 je pracovisko RTG v Detskej nemocnici v rekonštrukcii. Jej cieľom je modernizácia prístrojového vybavenia, trvanie sa odhaduje na 6-8 týždňov. Z tohto dôvodu nebude možné realizovať RTG vyšetrenia ani pre pacientov s akútnymi stavmi. Urgentní pacienti budú presmerovaní do Rooseveltovej nemocnice. Prosíme vás o trpezlivosť, čakacia doba na vyšetrenie je závislá od počtu pacientov na urgente FNsP FDR, ako aj od počtu pacientov na bežné diagnostické vyšetrenia.

Dovoľujeme si požiadať všetkých pacientov smerujúcich k nám na kontrolné vyšetrenia - chirurgická ambulancia, ortopedická ambulancia, ..... aby si nechali kontrolné snímky urobiť v mieste svojho pobytu a priniesli ich na kontrolu so sebou, prípadne požiadali zhotoviteľa RTG snímkov o ich odoslanie do DFNsP BB cez T3C server (ak má takú možnosť).

Za nepríjemnosti a komplikácie sa ospravedlňujeme. Zároveň veríme, že aj toto obmedzenie spoločne zvládneme.

Smerujeme k lepšej a modernejšej nemocnici pre naše deti. Ďakujeme za pochopenie a spoluprácu!