Ambulancia zubného lekárstva

 
1. poschodie, č. dverí 118
Deň Ordinačné hodiny Lekár
Pondelok neordinuje  
Utorok 07:30 - 12:00 12:30 - 15:30 MUDr. Lívia Šikulová
Streda neordinuje  
Štvrtok neordinuje  
Piatok neordinuje  

 

Objednávanie pacientov telefonicky, v utorky počas ordinačných hodín. Ak je telefón nedostupný, na ambulancii vykonávajú zákrok v celkovej anestézii. Následne vás budú kontaktovať. Ambulanciu môžete kontaktovať aj odoslaním SMS.

Cenník stomatologických výkonov nájdete TU.

Ambulancia je špecializovanou ambulanciou zameranou na ošetrenie chrupu v celkovej anestézii. Ošetrenie na ambulancii je možné len s výmenným lístkom (odporúčaním) obvodného stomatológa. 

 

S cieľom poskytovať najlepšiu možnú zdravotnú starostlivosť je ambulancia od 18. decembra 2020 vybavená novým zubárskym kreslom s príslušenstvom vo vysokom štandarde. Toto bolo možné zabezpečiť vďaka finančnej podpore Banskobystrického samosprávneho kraja

 

 

 

K zveľadeniu a zútulneniu priestoru ambulancie a prispôsobeniu detskému pacientovi prispeje určite aj detský motív, ktorý je vo forme veľkoplošnej grafiky umiestnený na jednej zo stien. Za realizáciu ďakujeme spoločnosti CURAPROX.

 

 
MOBIL: 0949 015 224
dostupný len v utorok - ordinačný deň

Interná klapka:                            3351
Lekár                   
MUDr. Lívia Šikulová
Sestra
Mária Michalová

Mapa portálu | Verzia pre tlač | © 2008 - 2021 Detská fakultná nemocnica s poliklinikou | Powered by mojoPortal | HTML 5 | CSS | Klub