KOSIMED - Konferencia simulačnej medicíny

Vytvorené: 30.06.2023, Aktualizované: 18.07.2023, Autor: Jana Petríková
Fotogaléria

V stredu 21. júna sa konal nultý ročník Konferencie simulačnej medicíny s podtitulom "Spoznajme sa". Organizátormi konferencie boli Detská nemocnica, Simulačné a vzdelávacie centrum Detskej nemocnice a Priatelia Detskej nemocnice - občianske združenie.

Pozvanie na konferenciu prijalo 22 renomovaných spíkrov zo Slovenska, Českej republiky a Rakúska. Prezentácie boli rozdelené do 4 blokov, takže si v nich každý zo 60 účastníkov mohol nájsť to svoje.

Podľa reakcií organizátorov aj účastníkom išlo o vydarenú konferenciu, ktorá si vo svete simulačnej medicíny našla svoje miesto a bude mať pokračovanie v ďalších ročníkoch.

Aj touto cestou ďakujeme organizačnému tímu - M. Hanula, M. Kosecová, E. Kvaltýniová, B. Lomnická, J. Petríková, D. Račková, S. Vrana - za všetku odvedenú prácu, pretože úspech konferencie záleží predovšetkým na dobrom obsahu a profesionálnej organizácii.

Tešíme sa na ďalší ročník, snáď presne o rok :-)

Fotogaléria