Navigačný a informačný systém

Vytvorené: 26.07.2023, Aktualizované: 24.08.2023, Autor: Jana Petríková
Fotogaléria

Vieme, že orientovať sa v nemocnici nie je jednoduché - veľa chodieb, veľa dverí, dlhé názvy. V stresovej situácii je to ešte väčší problém. Preto usilovne pracujeme na navigačnom a informačnom systéme, aby sme vám to v maximálnej miere uľahčili.

Pilotným projektom tohto systému je -1. poschodie - vchod A - ktorý je vstupnou bránou k nám. V zrekonštruovaných priestoroch vestibulu sme práve inštalovali navigačné značenie, ktoré vám pomôže rýchlo sa zorientovať a dostať sa tam, kam potrebujete. V tomto duchu budeme pokračovať naprieč celou nemocnicou a veríme, že sa nám podarí vytvoriť kompaktný a funkčný systém.

Jeho realizácia bola podporená finančným príspevkom grantového programu "Bojovníci za zdravie". Ďakujeme.