(iba počas ordinačných hodín
Detská pohotovosť: 048 / 472 65 99
Urgentný príjem: 048 / 472 65 98

Pre rodičov a pacientov

Pre rodičov a pacientov

Pre rodičov a pacientov

Vytvorené: 27.10.2014, Aktualizované: 21.12.2021, Autor: DFNBB

Naša nemocnica je špičkové zdravotnícke zariadenie s tímom profesionálnych zdravotníckych pracovníkov. Patrí medzi 4 vysokošpecializové zdravotnícke zariadenia na Slovensku. Našim cieľom je poskytovať kvalitnú zdravotnícku starostlivosť, postarať sa o našich malých pacientov najlepšie ako je možné a zároveň svojim prístupom zanechať pozitívne dojmy z nemocnice, prípadne vyšetrení, ktoré je potrebné urobiť.

Napriek tejto snahe môže byť nemocnica pre deti aj ich rodiny stresujúce miesto. Preto je dobré vedieť, čo môžete očakávať. Táto stránka je navrhnutá tak, aby vám pomohla zorientovať sa po príchode do nemocnice, aby vysvetlila niektoré bežné nemocničné rutiny a procesy a aby odpovedala na mnohé vaše otázky. Veríme, že tu nájdete informácie, ktoré hľadáte a ktoré vám pomôžu ľahšie sa zorientovať vo vašej situácii. Ak nenájdete odpovede, prosím kontaktujte nás.

 

Nahlasovanie korupcie:

korupcia (zavinac) dfnbb.sk

 

Sprístupnenie / zapožičanie zdravotnej dokumentácie

Pre sprístupnenie / zapožičanie zdravotnej dokumentácie prosím použite formulár Žiadosti o sprístupnenie zdravotnej dokumentácie Vyplnený formulár odošlite na zuzana.rosinska (zavinac) dfnbb.sk