(iba počas ordinačných hodín
Detská pohotovosť: 048 / 472 65 99
Urgentný príjem: 048 / 472 65 98

Ambulancia zubného lekárstva

Ambulancia zubného lekárstva

Ambulancia zubného lekárstva

Vytvorené: 17.03.2015, Aktualizované: 13.04.2023, Autor: DFNBB

Pred každým vyšetrením / kontrolou je potrebné zaregistrovať sa na Recepcii (-1. poschodie)

1. poschodie, č. dverí 118 
Deň Ordinačné hodiny Lekár
Pondelok
neordinuje
 
Utorok
07:30 - 12:00
12:30 - 15:30
MUDr. Lívia Šikulová
Streda
neordinuje
 
Štvrtok
neordinuje
 
Piatok
neordinuje
 

 

Objednávanie pacientov:

  • telefonicky, v utorky počas ordinačných hodín - ak je telefón nedostupný, na ambulancii vykonávajú zákrok v celkovej anestézii; následne vás budú kontaktovať
  • odoslaním SMS

Vzhľadom na ochranu osobných údajov, ako aj na skutočnosť, že e-mailovou komunikáciou nie je možné nahradiť reálne vyšetrenie pacienta, neslúži e-mailová komunikácia na konzultácie zdravotného stavu pacientov. Pokiaľ došlo k zmene zdravotného stavu vášho dieťaťa, objednajte sa prosím na vyšetrenie / kontrolu. Za pochopenie ďakujeme.


Cenník stomatologických výkonov

Ambulancia je špecializovanou ambulanciou zameranou na ošetrenie chrupu v celkovej anestézii. Ošetrenie na ambulancii je možné len s výmenným lístkom (odporúčaním) obvodného stomatológa. 


S cieľom poskytovať najlepšiu možnú zdravotnú starostlivosť je ambulancia od 18. decembra 2020 vybavená novým zubárskym kreslom s príslušenstvom vo vysokom štandarde. Toto bolo možné zabezpečiť vďaka finančnej podpore Banskobystrického samosprávneho kraja

 

 


K zveľadeniu a zútulneniu priestoru ambulancie a prispôsobeniu detskému pacientovi prispeje určite aj detský motív, ktorý je vo forme veľkoplošnej grafiky umiestnený na jednej zo stien. Za realizáciu ďakujeme spoločnosti CURAPROX.